Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Екзотична рибалка в Таїланді

Таїланд ставати популярним місцем туризму і відпочинку. Активно розвиваючи туристичну інфраструктуру, особливу увагу тут приділяється любителям активного відпочинку. Тому напрямок рибальських розваг користується підвищеним попитом серед любителів екзотичної риболовлі. А все завдяки тропічному клімату, який дозволяє успішно розводити рідкісні породи риб, причому дуже навіть значних розмірів. Модний тренд країни - відпочинок на риболовецьких суднах, користується популярністю серед туристів з усього світу.

В Таїланді багато місць, куди відомі рибалки і туристичні фірми організовують екскурсії для лову риби. Але найкраща рибалка - на Пхукеті. Цей острів має великі малозаселені території, майже не зворушені цивілізацією. У його озерах водиться безліч прісноводної екзотичної риби, яку легко зловити навіть на гачок. Крім двох десятків видів всякої дрібної риби і традиційних азіатських коропів і сомів, тут можна пополювати на екзотичних представників водного світу - смугастого і мьенконговского сома, сіамського коропа, арапаїма, гігінскаго гурамі, а іноді і на срібну акулу або великого прісноводного ската.

Традиційним місцем на Пхукеті вважається острів Ко Рача Ной, з якого, як правило, відправляються туристичні групи мисливців за екзотичної рибою. У його берегів можна зловити досить великих особин - барракуду, чорного марлина, тунця, ваху, каранкса. Можна ловити рибу різними способами, однак найпоширеніший -троллінг, коли лов відбувається під час руху катера або судна.

Туристичні оператори пропонують різні види водного транспорту - від скромних катерів на кілька людей, до величезних комфортабельних яхт. Для іноземців надаються послуги інструкторів-перекладачів, які покажуть на прикладі, як відбувається вилов риби, а також навчать і підкажуть. Як правило, у вартість туру входять снасті, наживка, їжа і вода на борту судна, доставка до місця лову і назад. Обов'язковою умовою є страховка. На кожного туриста розраховані дві вудки, на одній як наживка - дрібна рибка, на інший - варена кукурудза. В якості приманки служать невеликі кульки із зернової суміші, якими підгодовують рибу. Улов можна відразу ж приготувати, а також покуштувати національну кухню та напої. Звичайно, в цьому допоможуть місцеві кулінари і просто досвідчені рибалки, які вміють не тільки ловити, але і готувати спійману рибу смачно і корисно.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: