Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Екологія і японські підгузники

Багато молодих батьків, купуючи в магазинах одноразові не біорозкладні підгузники для своїх малюків, ніколи не замислюються про навколишнє середовище. Так, вони дуже зручні в плані гігієни, малюк в них краще спить вночі, але, вони не екологічні, і дитина, використовуючи їх не одну сотню, перш ніж навчитися користуватися туалетом, сам того не розуміючи завдає істотної шкоди нашій матінці природі. Вони хоча в своєму складі і не містять перероблений матеріал, але вони мають різні хімікати і полімери, які мають досить великий термін природного розкладання на смітнику.

Чи не є ні для кого секретом, то, що одноразові памперси, наприклад, ті ж <японські підгузники гун, занадто дорогими при постійному їх використанні. Тому деякі мами, щоб, трохи скоротити свої витрати, на додаток до домінуючих на ринку одноразовим памперсам, використовують багаторазові тканинні підгузники. Даний вид через свою тканинної основи, вже не так небезпечний з точки зору екології, так як має властивість в сміттєвих відвалах швидко руйнуватися під дією зовнішніх погодних умов.

Крім тканинних, в наших магазинах можна зустріти і біологічно розкладаються підгузники, мають аналогічне характерне якість швидко розкладатися після того, як вони потрапили на мусороотвал. Зараз більшість компаній, що виробляють доступні в більшості країн світу муни підгузники для дітей від моменту народження до молодшого шкільного віку, роблять їх з біоразлагающейся матеріалів. Тому, якщо в ваших місцевих магазинах відсутні біорозкладні муни підгузники, то ви зможете за допомогою Інтернету, що є продавцем товарів гігієни для дітей і через його адміністраторів замовити собі памперси з доставкою в будь-яке місто України.

Біорозкладані японські підгузники більш ефективні, ніж звичайні дешеві марки. Як правило, вони виготовляються з замикалися вставками, з зручного натурального екологічно чистого матеріалу і прості в застосуванні. Вони не містять хімічних речовин, що застосовуються в одноразових підгузниках дешевих фірм, тонкі і тому вони дають тілу дитини можливість «дихати», тим самим знижуючи ризик виникнення хворобливих попрілостей. Крім цього, японські підгузники Мерріес завдяки своїй підвищеної повітропроникності, можуть охолодити тіло малюка при застосуванні їх в жарку погоду. У зв'язку з цими своїми якостями, багато батьків вважають, що вони більш комфортні для їхніх дітей.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: