Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Екскурсії на сігвеях по Празі

Відвідуючи столицю Чехії не пропустіть можливість прокататися на сигвей в Празі. Ви ознайомитеся з основними пам'ятками в центрі міста, пересуваючись на сучасному і незвичайному транспортному засобі.

Сіґвей - це безпечне, екологічно чисте, високопроходімое засіб пересування, може розвивати швидкість до 20 км / ч, тримає заряд електричного акумулятора до 4 годин, витримує навантаження до 140кг, а вага самого сігвея близько 45кг, характеристики залежать також від моделі і можуть незначно відрізнятися.

Сіґвей пройшов довгий період розробки, від моменту створення до запуску серійного виробництва пройшло близько 10 років. Ця унікальна машина майбутнього створена за принципом автобалансування, вона обчислює ваше положення тіла і підлаштовується, щоб підтримувати рівновагу.

Для проведення екскурсії по Празі на segway набирають групу бажаючих до 8-10 чоловік і відправляються оглядати визначні пам'ятки стародавнього міста разом з супроводжуючим гідом. Сігвей в Празі дуже зручний для екскурсії, коли йти пішки занадто далеко. Він має високу маневреність, може з легкістю об'їжджати завантажені людні тротуари, маневрувати між велосипедистами, об'їжджати машини в пробках. Сігвей відрізняється високою компактністю, він поміщається в багажник автомобіля, при бажанні можна взяти його з собою в подорож, наприклад, в поїзд. Сігвей досить потужний - 2л.с., незважаючи на свою компактність - має неслабим двигуном.

Екскурсії по Празі на сігвеях залишать масу позитивних спогадів і фотографій, це відмінна розвага для людини будь-якого віку і статусу. На сігвеях катаються як успішні бізнесмени, так і студенти. Варто відзначити, що винахідник сігвея мультимільйонер Дін Кеймен вважає, що його винахід «змінить світ» і в майбутньому витіснить з доріг автомобілі, як раніше вони витіснили коней. Сігвей полюбили багато бізнесменів, актори і навіть політики. Статистика показує, що найбільше сігвеї користуються популярністю серед чоловіків старше 30 років, що мають технічну або економічну вищу освіту і цінують високотехнологічні винаходи.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: