Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Гарна рівна засмага

Вже зовсім скоро настане довгоочікуване літо, а це значить, що прийде час пляжам, відпустки на морі. Звичайно, будь-якій дівчині хочеться мати красивий і рівний загар, але це не завжди виходить. У цій статті ми розберемося, як отримати рівний загар, не зашкодивши при цьому шкірі. Засмага це не ушкодження шкіри, а навпаки, захист від ультрафіолету, меланін виробляється інтенсивніше і в підсумку коду стає темніше. Якщо шкіра світла, значить вироблення меланіну слабка, це ще обумовлено кліматом. У жарких країнах дерма темна, тому що там постійно світить сонце. У північних країнах сонце світить рідко, шкіра світла, тому що їй нема від чого захищатися. Загар жінки

Неважливо де ви живете, але людям зі світлою шкірою теж хочеться засмагнути. Частини тіла загоряють не рівномірно, наприклад, на долонях і ступнях, тому що в цих частинах тіла вироблення меланіну дуже слабка. Особа також не сильно загоряє, тому що його захищає ороговілий шар. Так як же досягти смаглявий колір, при цьому не обгоріти. Постійно зволожуйте дерму, тому що сухість і пил тільки шкодить їй. За дві години до того, як ви будете йти на пляж, прийміть душ, змийте з себе ороговілу шкіру, можна це зробити за допомогою кавового скрабу або солі. Дерму зволожувати потрібно лосьйонами, які не містять спирт. Косметологи радять на літо повністю відмовитися від спиртовмісної косметики, тому що вона сильно пересушує дерму.

Обов'язково користуйтеся сонцезахисним засобом, якщо ви просто вирішили посидіти на пляжі в тіні, тоді використовуйте засіб з мінімальним фільтром. Пам'ятайте, якщо ви взагалі не будете наносити ніякого засобу від сонця, то сильно нашкодите дермі, навіть якщо в цей час промінчики не будуть знаходитись на вас світити. В ідеалі, нанесіть крем, посидьте в тіні, почекайте поки він вбереться і вже тільки тоді можете йти засмагати. Якщо крем не водостійкий, то після кожного купання вам потрібно буде наносити знову. Не забувайте про губи, на них потрібно наносити сонцезахисний бальзам. Жіночий загар

Якщо ви помітили що дерма почервоніла, відразу йдіть з пляжу, тому що вже пішло пошкодження і далі буде тільки гірше, якщо ви будете перебувати на сонці. Потрібно правильно підбирати купальник, він не повинен бути закритим і не повинен мати багато мотузочок і бретелей, тому що на спині і на ключиці залишаться непривабливі смуги. Щоб загар ліг рівномірно, намагайтеся більше рухатися, пограйте в рухливі ігри, прогуляйтеся по березі або зробіть пробіжку. Не забувайте захищати очі, які можуть отримати сонячний опік, надягайте капелюха з широкими полями або сонцезахисні окуляри.

Обов'язково пийте рідину, не допускайте зневоднення, час від часу поринайте. Після того як ви повернулися з пляжу, нанесіть на шкіру лосьйон або молочко.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: