Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Охоронні системи для офісів

Деякі власники бізнесу вже Досить давно використовують всі можливі системи безпеки. А є люди, які тільки замислюється над тим, яку ж систему безпеки краще використовувати. Досить часто використовуються системи сигналізацій. Мета таких систем охорони - це виявити факт незаконного проникнення сторонньої особи в ваш офіс. В офісних приміщеннях досить часто залишаються гроші та інші цінності, які цікавлять відвідувачів. Тому необхідно забезпечити вашому офісу надійну систему безпеки. Існують різні види сигналізацій. Відрізняються їх образ реагування і спосіб оповіщення вас про це. Бувають сигналізації звукові і світлові. Звукові сигналізації в разі необхідності зливу датчиків включає сирену і тим самим привертає до себе увагу оточуючих. У цей момент ваш мобільний пристрій надходить повідомлення про те, що сигналізація спрацювала. Світлова сигналізація в разі необхідності зливу датчиків включає стробоскопический світло. Який колір дезорієнтує порушника, і він не може нормально діяти. Бувають змішані сигналізації, які включають сирену і світло одночасно. Існує дуже надійний і зручний вид сигналізації - це пультова сигналізація. Яка сигналізація підключається до пульту будь-якої охоронної фірми і знаходиться під наглядом і знаходиться під наглядом і охороною цієї фірми.

Системи сигналізації бувають різних комплектацій. У них можуть бути датчики, які реагують на рух, на воду, на температуру, вони можуть встановлюватися на стіні, на вікнах, на двері і так далі. При установці сигналізації, хоча будь-який інший системи, важливо враховувати всі фактори. Площа приміщення, поверх на якому знаходиться приміщення, побажання і переваги клієнта і так далі. Якщо вашою системою сигналізації підключено до пульта охоронної фірми, що ви можете спати спокійно. Якщо ваша сигналізація спрацює, то охоронна фірма дізнається про це і зробить виїзд на адресу офісу. Середній час установки для системи каналізації, близько 3 годин. Може бути більше або менше в залежності від того який об'єкт які переваги були у замовника.

Якщо до всієї системи сигналізації ви додасте IP відеоспостереження, то ви отримаєте дуже надійну і дуже функціональну систему безпеки. У вас буде можливість не тільки отримати дані про те, що спрацювала сигналізація, а й побачити з якої причини це сталося. Все що буде відбуватися у вашому приміщенні, відеокамери запишуть.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: