Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Вино краще пити на самоті або в компанії? Давайте поміркуємо

Існує цілий ряд стереотипів, пов'язаних з алкоголем. Якісь напої більше для молоді, інші - для тих, хто постарше. Деякі підходять жінкам, а інші ніби створені мало не виключно для чоловіків. Одні хороші для галасливої ​​компанії і вечірки, іншим потрібно спокій зовнішній і навіть внутрішній. Але чи мають під собою підстави ці стереотипи? І пов'язані вони з вином? А ось давайте тут і поміркуємо.

Яке вино ідеально для компанії і в колі друзів?

Насамперед в голову приходять навіть не вино, а винні напої. Це глінтвейн і пунш. Перший - зігрітися холодної восени або взимку. Другий же, навпаки, охолодитися жарким літом. Але обидва прямо несумісні з самотністю. Їх п'ють мало не виключно в компанії.

Тут же згадаємо шампанські та ігристі вина, які у нас в країні як і раніше п'ються мало не виключно в якісь знаменні дати (день народження, Новий рік, 8 березня тощо). У Росії це теж здебільшого «компанійський» алкоголь, хоча в усьому світі далеко не завжди так.

Ще деякі легкі і літні білі вина теж, скоріше, для застілля призначені. З подругою посидіти-поговорити, ну і так далі ...

Але є ж вина, які п'ють на самоті?

Тут краще, ймовірно, використовувати слово «самітність». Воно несе в собі менше негативного сенсу. І відноситься до стану людини, коли той хоче побути один і не переживає особливо з цього приводу.

Так ось дорогі якісні вина (та інший алкоголь) саме під цю самітність (самотність) найкраще і підходять. Саме ця відокремленість дозволяє найкраще сконцентруватися на тих відчуттях, що дарує непростий напій. Адже недешеві вина та інший алкоголь завжди багатошарові. Вони дарують багатший смако-ароматичний букет, який поступово розкривається. Йому потрібен час, його потрібно почекати. І якщо ви один, то цього найлегше добитися.

Звичайно, ідеально, якщо ви будете чекати цього разом з кимось таким же терплячим, з ким просто приємно разом помовчати і почекати. Але і наодинці з таким напоєм добре!

А як у вас? Подобається випивати в компанії? Галасливій і великий або ж тихою і нечисленної? Або ж віддаєте перевагу випивати наодинці з собою коханим? Дуже хочеться, щоб ніхто в цьому світі не був саме що самотній. Мати можливість для відокремленості - це скільки завгодно. Але самотність, яке викликає у людини нещастя, хотілося б подолати. Хоча хто ми такі, щоб заборонити іншим бути нещасними ...

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: