Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Де замовити інтер'єрного фотографа в Києві?

Фотозйомка інтер'єру - завдання непросте. Зйомка нерухомості затребувана як серед ріелторів, так і серед власників квартир, офісів або заміських будинків. Така робота вимагає багато навичок і досвіду. Само собою зрозуміло, фотограф повинен володіти професійним обладнанням. Комбінація вищенаведених факторів дозволяє забезпечити максимальну якість.

фото заміського будинку київ

Скільки коштує інтер'єрна фотографія?

Вартість роботи залежить від об'єкта нерухомості і цілей, для яких робляться фотографії. Фото для розміщення в інтернеті завжди дешевше, ніж робота для публікації в журналі. Точно так же, вартість зйомки заміського будинку буде перевищувати вартість зйомки звичайної квартири. Існує різниця у вартості роботи професійного фотографа інтер'єрів і просто випадкового фотографа, що не спеціалізується на таких зйомках. Але економити тут немає сенсу, тому що погана робота не принесе ніяких дивідендів. Низькоякісні фото без належної обробки будуть мало відрізнятися від того, що клієнт може зняти сам на телефон.

інтер'єрна фотографія київ

Потрібно також пам'ятати, що хороші фотографії - це інвестиції, які дуже швидко себе окуплять. Адже зйомка нерухомості практично завжди проводиться в комерційних цілях з наміром отримати прибуток.

У чому специфіка зйомки нерухомості в Києві

Професійні фотографи знають, як піднести нерухомість з кращого боку і як зробити фотографії максимально представницькими. Тому їх послуги дуже цінуються і коштують дорого. Для отримання якісних фото застосовуються ширококутні об'єктиви, проводиться HDR зйомка, ретушуються будь-які погрішності і недоліки.

фото нерухомості київ

Професіонали знають, які ракурси для яких приміщень найкраще підходять. Вони також знають, як працювати зі світлом і багато іншого. Замовлення перевіреного фотографа - гарантія високої якості і зручних умов роботи. Адже крім якості фото, важливо ще й дотримання термінів віддачі матеріалів і адекватність в роботі. На жаль, не всі оператори ринку дотримуються строгих правил. Нерідко люди з фотоапаратами можуть сильно затримувати терміни віддачі матеріалу або бути ненадійними в інших аспектах.

Оптимальним вибором являетса замовлення зйомки. На цьому сайті ви знайдете кращу якість за адекватною для такого рівня ціною.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: