Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Переклад чеків і рахунків з готелів на російську мову

Дуже часто бізнесмени, менеджери і просто різні працівники їздять у відрядження і бізнес поїздки. Для пошуку нових клієнтів за кордоном, партнерів, виробників, інвесторів. Та й іноді на якісь конференції, презентації і так далі. І звичайно, все це супроводжується різними витратами. Наприклад, квитки на літак, потяг, парою, катер, корабель, автобус, електричку, трамвай, тролейбус, метро, ​​таксі. Чеки за користування орендованим авто, обід, сніданок або вечерю в кафе, ресторані, пабі, барі, їдальні. З різних магазинів або місць надання послуг. Рахунки з готелів, готелів, мотелів, приватних будинків, пансіонатів, заміських будинків, санаторіїв, орендованих квартир, хостелів та інших місць проживання.

І все це англійською, німецькою, французькою, китайською, чеською, польською, хорватською та десятках інших мов. Так що потрібно зробити переклад на російську або інший мову, щоб надати в бухгалтерію або окремому бухгалтеру, якщо в компанії (підприємстві) він тільки один. Тільки так можна довести наявність тих самих витрат.

Самостійно все це перевести навряд чи вдасться. Тільки якщо всі чеки, рахунки і квитки у вас англійською, який ви добре знаєте. Але навіть в цьому випадку для звітності вас можуть попросити зробити це силами професійного перекладача, який поставить свій підпис з печаткою, а також надасть свій диплом, який підтверджує знання цієї мови. А вже для інших мов і мови бути не може. Потрібно шукати саме професійного і дипломованого перекладача. Адже жоден онлайн-сервіс (програма, сайт або додаток) зараз таке не здатні перевести.

Тому ми і радимо звертатися в Бюро професійних і дипломованих перекладачів Гектор. У цьому перекладацькому агентстві якраз і працюють подібні фахівці для десятків різних мов. Вони перевели рахунки, квитки і чеки вже незліченна безліч разів. Роблять це гранично точно, грамотно і правильно. А ще досить швидко. Плюс ставлять свій підпис з печаткою на всьому перекладеному. І надають всю підтверджує і закриває документацію: рахунки, акти виконаних робіт, офіційні листи з підтвердженнями та інше.

Заходьте на сайт Бюро Гектор. Там швидко знайдете безліч варіантів зв'язку з менеджерами і перекладачами цього агентства. Вони вам обов'язково в цій справі допоможуть. Бухгалтерія буде повністю задоволена і задоволена!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: