Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Апулія - шикарний відпочинок для всієї родини

Кожна людина, напередодні відпустки намагається підшукати найкращий вибір відпочинку для себе і всієї сім'ї. Але варіантів стільки, що очі розбігаються, а правильно, грамотно і дешево організувати тур представляється неймовірно складним завданням. На щастя, організація Feetoutofbed допоможе вам швидко визначитися з вибором, а також візьме на себе всі прорахунки по поїздці. Вам залишиться тільки насолоджуватися відпусткою!

Організація влаштовує дуже популярний тур в Апулію - південний регіон Італії. Відпочинок в Італії - мрія багатьох сімейних пар, адже ця країна просто створена для романтики: маленькі милі вулички, експресивна мова італійців і смачна кухня, здатна задовольнити самого прискіпливого гурмана. Але, повернемося все ж до Апулії і до того, що вам точно припаде до смаку в цьому місті.

Апулія - ​​це той самий "каблучок" всіма відомого італійського "чобота". Туристи сюди з'їжджаються з усього світу, причому як любителі пасивного пляжного відпочинку, так і любителі пригод і авантюризму. Апулія може похвалитися відразу трьома об'єктами Всесвітньої спадщини, занесені в список ЮНЕСКО:

  1. Кастель-дель-Монте

Замок Кастель-дель-Монте занесений в список ЮНЕСКО в 1996 році. Цей замок є винятковим прикладом військової архітектури Середньовіччя. Замок вражає і зачаровує відвідувачів своєю формою правильного восьмикутника.

  1. Труллі Альберобелло

Труллі - це древні, доісторичні будови з конусної покрівлею і стінами з білої кладки. Труллі Альберобелло називає "Білим містом". Деякі споруди досі повністю цілі і в них організували готелі, ресторани і кафешки. Труллі занесли до списку ЮНЕСКО також в 1996 році.

  1. Святилище святого архангела Михайла

Місце паломництва до архангелу Михаїлу. Святилище є природною печерою на горі Гаргано. Існує легенда, що селянин пас своє стадо недалеко від гори і раптом виявив, що його кращий бик пропав. Селянин почав його шукати і знайшов в одній з печер, але бик не хотів виходити з печери ні в яку. Зневірений селянин пустив в бика стрілу, але стріла на півдорозі розгорнулася і потрапила в ногу пастуху. Селянин розповів про все єпископу, а єпископ зібрав службу і відправився до печери, де їм з'явився архангел Михаїл і назвав побудувати в цій печері церкву. Спорудження занесено в список ЮНЕСКО в 2001 році.

Але відома Апулія не тільки найстаршими архітектурними пам'ятками і об'єктами Всесвітньої спадщини. Апулію омивають відразу два моря - Адріатичний і Ионический. Моря кристально чисті, а пропонована морська прогулянка на шикарній яхті не залишить нікого байдужими до відпочинку в Апулії. Тут дуже популярний дайвінг, так що ви зможете поглянути на морський тваринний світ Італії своїми власними очима.

В Апулії можна виділити три основні міста, в яких варто побувати - чудове Саленто, шикарне Гаргано і красиве відокремлене Барі. Кожен з цих міст буде сприйматися вам по-різному, але почуття повного розслаблення не залишатиме вас ні на хвилину. Тут прекрасно все!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: