Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Наскільки нешкідливо куріння кальяну?

Багато громадян, які вирішили під данина моді, почати курити кальян задаються класичним питанням «А наскільки ж він нешкідливий?». Якщо вірити рекламним роликам з екранів наших телевізорів, а також різних інтернет видань і барвистих журналів, то виходить, що він практично нешкідливий, тому що вдихається в легені дим пропускається через воду, в якій нібито і осідають всі шкідливі смоли, що виділяються від тління тютюну. На доказ цього, виробники кальянів нам наочно демонструють фільтри, через які був пропущений дим, під час куріння, як тютюну, так і кальяну. При цьому, останній в рекламі зображується майже ідеально чистим, як ніби його випрали Тайдом.

Але, при всьому цьому, в тих же роликах, як би в ненароком згадується, що три чверті години активного кальянного куріння шкодить нашому організму, як дві зазвичай викурені тютюнові сигарети. Тому, незважаючи на рекламований мінімальної шкоди від кальяну, нам під час його куріння, все ж слід пам'ятати, що в ньому використовується практично ті ж самі сорти тютюну, мають всі свої шкідливі складові, які застосовуються і для виробництва сигарет. Навіть якщо і повірити, що тютюн для кальяну сушили десь в Азії, якимось особливим таємничим способом, а потім його ароматизували в різних фруктових патоки, то в будь-якому випадку, навіть і такий тютюн в результаті все одно залишається тютюном. Можна погодитися і з тим, що застосовуються в кальяні водяний фільтр в чаші і екзотична гофрований шланг з мундштуком сприяють сильного зниження температури вдихуваного диму та осідання виділяються з тліючої тютюнової суміші смол, проте для нашого організму це все ж мінімальний, але шкода.

Під час куріння, звичайно можна мінімізувати шкоду, але для цього необхідно дотримуватися нескладних вимоги: не потрібно сильно затягуватися, в разі практичної відсутності диму з курильного мундштука, а також не забувати викидати, перестає тліти тютюн. Але, що витає навколо вас фруктовий аромат, цікава бесіда з розумним співрозмовником або приємною співбесідницею, а також вживання алкоголю швидко присипляє нашу пильність. І тому процес куріння кальяну не забариться перетвориться в захід, чревате ранкової головним болем, запамороченням, нудотою та іншими ознаками токсичного отруєння.

Також хочемо дати пораду, якщо Ви не курите, то Вам і не слід балуватися нині поширеною східної дивиною, яка також як і сигарети, у будь-якої людини може викликати даний наркотичне звикання, яке через час викличе нікотиновий голод. Якщо ж Ви завзятий курець, то для Вас кальян найменш небезпечний, ніж звичайні сигарети.

В кінці ми хочемо дати вам кілька основних правил куріння кальяну в домашніх умовах:

  • застосовуйте тільки той тютюн, який призначений для кальяну;
  • не забувайте щодня промивати всі складові деталі (шланг, чашу, мундштук);
  • застосовуйте тільки воду і не додавайте в колбу алкоголь, в тому числі і слабоалкогольні вина;
  • паралельно паління кальяну, ні в якому разі вживати алкоголь.

Ну а якщо говорити про те, що ж все-таки можна, то дозволяється змішувати різні сорти кальянного тютюну, замість води наливати в колбу сік, і в ході куріння пити чорний, а краще всього зелений чай.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: