Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Місто з багатою давньою історією.

Назва "Балаклава" відбувається за однією з версій від тюркської мови, переклад звучить приблизно так, або мішок риби, або рибний мішок. Власне, Балаклавська бухта за своєю формою чимось нагадує повний мішок, до речі сказати, ці води, завжди були рибними, так і в даний час теж, ім'я місту було дано цілком підходяще.

Вхід в неї вузький, порівняно з шириною в інших місцях, так само, щоб побачити запропонований поселення, необхідно кілька разів згорнути уздовж скелястого берега. Що відразу робить це місце стратегічно важливим, адже міста не видно з відкритого моря. Крім того, завдяки величним скелях холодний вітер сюди практично не потрапляє, це саме по собі величезний плюс. Переважання теплою і ясної погоди і мінімальність штормів, роблять Балаклавської бухти привабливою для яхтсменів, рибалок, любителів підводного екстриму. Особливо в останні роки тут почав розвиватися яхтспорт. Адже гріх не скористатися таким прекрасним і зручним творінням природи любителям прогулянки під білими вітрилами. Дані води одні з найбільш зручних для яхтингу в Криму тут поширена оренда яхт, що дозволяє багатьом насолодиться чудовим морським подорожжю.

Як було сказано вище, місто має цікаву давню історію. Люди приїжджають сюди не тільки позасмагати на пляжі і скупатися в морі, але так само побувати на унікальних пам'ятках. У всі часи ця територія була зручна як для проживання, так і для оборони багатьом народам і культурам, до сих пір збереглися свідоцтва процвітання греків, римлян, генуезців. Останні залишили ряд архітектурних пам'яток. Наприклад, храм Дванадцяти Апостолів. Він був побудований якраз за часів правління генуезців. Потім кілька разів перероблявся і перейменовувався, навіть за радянських часів будівлю храму служило зовсім не для релігійних цілей. Справжня назва існує після перебудови.

В Балаклаві є ряд варіантів, що б вирішити питання проживання, дивлячись які у людини переваги і можливості. Можна зняти квартиру, причому ціни зовсім різні, в залежності від багатьох факторів, знову ж таки, залежить від запитів. Готелі та мотелі, такі як готель Діоніс, нададуть комфортабельні номери і задовольнять практично будь-які вимоги найвибагливішого клієнта. Апартаменти самої різної планування і класу чекають своїх постояльців. Курорт в останні роки став дуже популярний, людей приваблює бухта, мальовничі околиці, історія, тому бажано заздалегідь замовити номер у готелі, адже в сезон може бути все заповнено.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: