Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Туристичні новини в світі

Зараз у росіян є чимало варіантів проведення свого законного відпустки в одній із зарубіжних країн, причому більшість з них спрямовується на відпочинок та екскурсії в держави Західної Європи. Будь-яка міжнародна туристична виставка, що проводиться в Москві та інших великих містах нашої неосяжної Батьківщини, дозволяє нашим співвітчизникам правильно зорієнтуватися в достатку наявних варіантів і підібрати для себе найбільш підходящий. Нерідко їм надається екскурсійна поїздка до Бельгії.

Слід зауважити, що ця держава не належить до числа найбільш популярних серед російських туристів, проте з кожним роком його відвідує все більша кількість наших співвітчизників. Розташовується Бельгія в північно-західній частині Європи, її населення налічує приблизно 10 800 000 чоловік, а загальна площа території, яку вона займає, становить 30 528 квадратних кілометрів. Бельгія межує з такими країнами, як Франція, Німеччина, Нідерланди і Люксембург, а також омивається водами Північного моря. Столицею і найбільшим містом є Брюссель.

Ця європейська країна розташовується в зоні помірного морського клімату, і це означає, що літо там дощове і зовсім не спекотне, зима - досить тепла, а сніг випадає дуже рідко. Таким чином, російським мандрівникам, з раннього дитинства звикли до набагато більш суворих кліматичних умов, в Бельгії комфортно завжди, і тому йти туди на екскурсії можна в будь-який час року.

Більшість наших співвітчизників потрапляє в цю країну в ході турне по декількох західноєвропейським державам. Однак найбільш дбайливі росіяни, вивчивши візові новини та інформацію про Бельгії, якій досить багато на спеціалізованих ресурсах Всесвітньої Павутини, приймають рішення відправитися туди самостійно. Як правило, їм доводиться складати свій власний екскурсійний маршрут і включати в нього найцікавіші місця цієї країни. <

Столиця Бельгії, Брюссель, вимагає до себе особливої ​​уваги, оскільки в цьому місті зосереджено безліч визначних пам'яток, причому деякі з них є, що називається, знаковими. Досить згадати хоча б знамениту скульптуру «Пісяючий хлопчик» (у якого, до речі, не так давно з'явилася сестричка - фігура «Пісяюча дівчинка» встановлена ​​на сусідній вулиці), чудову ратушу Готель-де-Віль і площа Гранд-Плас, що вважається однією з найбільш красивих не тільки в Європі, але і у всьому світі.

Не меншої уваги, ніж Брюссель, заслуговує Антверпен, приїхавши в який, потрібно обов'язково ознайомитися з чудовим собором Богоматері і побувати в Королівському музеї образотворчих мистецтв, колекція якого налічує близько 7 000 картин, малюнків гравюр і скульптур видатних європейських майстрів XIV-XX століть. В ході поїздки по Бельгії потрібно обов'язково відправитися в Гент, де розташований собор Святого Бавона, побудований в XVI столітті і примітний своїми дивовижними вітражами і фресками, а також Брюгге, відвідати який слід хоча б заради того, щоб своїми очима побачити чудову вежу Белфорт.

Слід зауважити, що здійснювати екскурсії по Бельгії можна на різних видах транспорту. Організовані туристи найчастіше купують автобусні тури, а самодіяльні мандрівники без особливих проблем пересуваються по цій чудовій країні на поїздах, орендованих автомобілях і навіть велосипедах.

Екскурсійні тури по різним європейським країнам надзвичайно цікаві, особливо в тому випадку, коли вони грамотно і зі знанням справи організовані. Вивчивши новини туризму в Греції, Німеччині, Італії, Франції, Бельгії та ознайомившись з досить великим обсягом країнознавчої інформації, відмінний маршрут можна скласти і самостійно, але якщо це не виходить, слід довіритися професіоналам туристичних компаній.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: