Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Авторські ножі з Кизляра

Ми якось не завжди замислюємося про те, що навколо нас існують речі, без яких наше життя стане некомфортною і незручною. Саме такою річчю є ніж.

Звичайно, мова йде про кухонні ножі, без яких будь-яка жінка на кухні відразу ж відмовиться працювати. Але ножі призначені не тільки для чищення картоплі та оброблення м'яса. Існує досить багато найрізноманітніших ножів, які можуть стати в нагоді людині в його житті.

Так, наприклад, ножі туристичні. Іноді це може бути не просто один ніж, а цілий набір, без якого поважає себе турист буде почувати себе незатишно. І дійсно, в наш час все більше люди стали захоплюватися екстремальним туризмом, і, зрозуміло, що в екстремальних ситуаціях, в які вони періодично потрапляють, без ножа просто напросто не обійтися. І не дарма, останнім часом ножі туристичні все частіше стали називати ножі для виживання.

Подібна ситуація складається і про любителями полювання. Для них ножі мисливські мають таке ж велике значення, як і рушницю. Адже полювання теж можна назвати екстремальним розвагою, саме тому і обмундирування мисливця повинні бути розраховане на різні екстремальні ситуації.

Дуже цікаві так звані ножі кизляр. Виробляються вони найвідомішої російської організацією ТОВ ПП Кизляр. Саме дагестанська технологія робить ножі з Кизляра бажаним придбанням для будь-якого, хто розуміє толк в холодну зброю. Сьогодні ножі кизляр виконуються і в серійному виробництві, а також існує і ручна робота. Такі ножі - це прикраса будь-якої колекції і просто дуже надійний і вірний ніж, який ніколи не підведе свого власника. Авторські ножі з Кизляра дуже цікаво оформляються за допомогою мельхіору, срібла, дерева екзотичних порід, кістки, шкіри.

Такі ножі виглядають дуже ефектно і дуже надійні в експлуатації. На Кавказі говорять, що як і у людини, у ножа теж є своя душа. Можна, звичайно, в це не вірити, а можна і прислухатися до слів мудрих людей. І якщо ви любите холодну зброю і колекціонуєте ножі, вкладайте в них свою душу. Вони вам дадуть відповідь тим же.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: