Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Онлайн страхування майна в Україні

Страхування майна в режимі онлайн в УкраїніУ 21 столітті, часу, коли щодня щось змінюється, кожна людина хоче бути впевненим в тому, що його життя стабільне. Забезпечте збереження свого майна прямо зараз. Ваш будинок дарує вам затишок і безпеку, але що ви будете робити, якщо з ним щось трапиться? Ви насолоджуєтеся швидкістю, коли мчите по трасі на своєму автомобілі, але чи буде вам настільки ж до душі швидкість, коли ви будете сидіти в звичайному трамваї? У вас є можливість більше не турбуватися про своє майно, назавжди забезпечивши йому безпеку за допомогою онлайн страхування майна.

Робота через посередників, або довгий укладання угод, просиджуючи в офісі годинами для оформлення поліса - це вже минуле століття. Тепер ви можете позбавити себе від непередбачених витрат навіть не виходячи з дому. Вибравши будь-який відповідний вашим потребам страхової пакет у вас є можливість оформити його за лічені хвилини. Страховка вашого майна буде поширюватися на захист від пожеж, пошкоджень після стихійних лих, так само від ризиків аварій різних систем (каналізаційних, опалювальних, водопровідних), і багато іншого. Ви можете забезпечити збереження свого майна вже сьогодні. До того ж, у вас не буде необхідності витрачати час і кошти для огляду та оцінки вартості вашого майна, так як ви можете вибрати поліс який цього не вимагає. А в разі, якщо ви новачок в сфері страхування і важко зробити вибір, то вам варто тільки заповнити анкету на сайті страховика, і експерти підберуть відповідно до ваших потреб найоптимальніший варіант.

В сучасному світі не варто вважати що страховка - це розкіш. Вклавши гроші один раз, ви вбережете себе на майбутнє. Вирішивши питання страхування зараз, потім вам вже не доведеться займатися пошуком коштів на відновлення майна, яке постраждало, необхідно буде тільки отримати свою грошову компенсацію. Більше непередбачені обставини не зможуть стати для вас проблемою, більше вам не варто боятися витрат, на які ви не розраховували. Оформивши страховий поліс на сайті ukrfinservice.com.ua, ви забезпечите себе повним спокоєм, і зможете не турбуватися про майбутнє, насолоджуючись справжнім. У вас будуть гарантії, впевненість, надійність, тому що знаючи про наявність страхового поліса, ви будете так само знати, що у вас завжди є легкий і швидкий вихід з непередбаченої ситуації. Страховка - це завжди просте вирішення виниклих проблем.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: