Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Оригінальна родзинка декору будь-якого свята

Оригінальне оформлення торжества за допомогою повітряних куль може стати справжньою родзинкою, яка приведе в захват усіх учасників свята. Сьогодні на різних заходах досить часто зустрічаються цифри і букви з куль, це завжди якось по-особливому підкреслює оригінальність і ексклюзивність свята. За допомогою повітряних куль можна створити різні вітальні написи, наприклад, можна створити напис Вітаємо або З Днем Народження, взагалі варіантів багато, і тут все залежить від вашої фантазії.

Застосовувати надувні кулі сьогодні модно при святкуванні:

  • ювілеїв, скажімо, можна замовити оформлення кулями ювілею 50 років, такий варіант точно сподобається імениннику,
  • днів Народження,
  • весіль,
  • випускних вечорів,
  • відкриття магазину,
  • покупки машини або квартири,
  • при зустрічі з пологового будинку.

Взагалі повітряні кулі - це настільки універсальний елемент декору, що застосувати їх можна практично скрізь, і це завжди буде весело і актуально.

Кращий свято для дитини

Для дитячого Дня Народження повітряні кулі просто незамінний атрибут, адже всі діти дуже люблять яскраві, повітряні фігурки, які можна носити з собою, а можна і ефектно запустити в небо. Дитячим радощам просто не буде меж.

Кулі на день народження дитини гарантовано принесуть дітям радість і щасливі хвилини, до того ж ви можете в кінці свята просто роздати кожній дитині по одному повітряної кулі. Це буде ще більше приємно кожній дитині. Професійні дизайнери зможуть оригінально і витончено прикрасити повітряними кулями ваш заміський будинок, ідеально створять святкову атмосферу веселого Дня Народження, як для дітей, так і для дорослих.

Відмінним варіантом буде замовити на День Народження дитини надувні фігури-ходячкі. Тільки уявіть, як зрадіють діти, коли до них на свято прийдуть їхні улюблені супергерої. Діти зможуть весело грати з ними, танцювати, розважатися, а ви зможете зробити прекрасні фотознімки, які кожен раз будете із захопленням переглядати. До того ж, замовивши такі кулі-ходячкі ви будете приємно здивовані ціною і величезним асортиментом.

Нехай кожен ваш свято з повітряними кулями цієї компанії буде незабутнім, а гості вашого свята нехай завжди будуть задоволені.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: