Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Основні типи рюкзаків для туризму та активного відпочинку.

На сьогоднішній день на вітчизняному ринку існує величезна кількість продукції для людей, які віддають перевагу активному відпочинку або туризм. Мабуть, найголовніше і почесне місце серед усього цього різноманіття товарів займає рюкзак. Про нього і піде мова в даному матеріалі.

До вибору туристичного ранця варто підходити з особливою увагою і ретельністю. Цей предмет буде служити Вашим супутником у багатьох експедиціях або ж звичайних походах, тому його вибір і покупка є дуже важливим етапом підбору спорядження. Зручний і якісно зроблений ранець істотно полегшує перенесення будь-якого вантажу (навіть найтяжчого), зберігає Вашу спину в здоровому і правильному положенні, а також запобігає отриманню травм поперекового відділу хребта. На сьогоднішній день магазини пропонують широкий асортимент ранців, але серед них дуже важко знайти універсальну модель, яка підходила б для різних умов експлуатації. Точніше кажучи, її просто не існує. За своєю конструкцією вся продукція такого роду підрозділяється на: станкові ранці, полустанковие ранці і м'які ранці. Розглянемо кожен з цих видів детальніше.

Станковий рюкзак. У його конструкції лежить дуже жорсткий металевий каркас, на якому кріпиться сам ранець і його лямки. Головною його перевагою є те, що спина людини, який носить станковий рюкзак, завжди залишається прямий, а вага вантажу рівномірно розподіляється по його площі. При цьому абсолютно неважливо, що і в якій кількості Ви несете, загальна вага все одно розподілиться однаково. Даний тип речового мішка просто необхідний, коли Вам потрібно переносити важкий і незручний вантаж по рівній місцевості.

Полустанковий ранець. У народі його прийнято ще називати каркасних, напівтвердим або анатомічним. В основі його конструкції лежать спеціальні вертикальні вставки з пластика або металу, які формують спеціальний каркас жорсткості. Це більш досконала модель, ніж станковий рюкзак, але при цьому надійність її каркаса значно менше.

М'який ранець. Найпопулярніші рюкзаки на даний момент, які мають величезну кількість форм і конструкції по своєму виконанню. Це найдешевші і досить легкі рюкзаки. Вони легко і компактно складаються, але при цьому здатні доставляти дискомфорт людині, якщо упакований в них вантаж складний неправильно.

Всі вищеназвані типи рюкзаків Ви можете знайти на сайті виробника Red Point. Обов'язково ознайомтеся з усім асортиментом цієї компанії і Ви неодмінно виберіть для себе надійного «партнера» для багатьох туристичних експедицій.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: