Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Основні типи рюкзаків.

На сьогоднішній день на ринку не існує універсального рюкзака. Це незаперечний факт і з ним неможливо сперечатися, тому не довіряйте тим людям, які захочуть Вам продати ранець, відповідний на всі випадки життя. Як мінімум вони будуть Вас обманювати, так що обходите таких продавців десятою дорогою. Однією з основних класифікацій сучасних ранців є їх поділ за призначенням і способом використання. Згідно з даними характеристиками виділяють: тактичний ранець, ранець для риболовлі та полювання, туристичний ранець і міський ранець. Розглянемо кожен з цих видів докладніше.

Тактичний ранець - це спеціальний речовий мішок, який використовується у військових цілях і для виконання бойових завдань. На практиці він може застосовуватися не тільки солдатами, а й любителями активного відпочинку і туризму. Як правило, такий ранець має невеликі розміри, а його внутрішній обсяг (від двадцяти і більше літрів) і місце розраховані на походи завдовжки в кілька днів. У нього поміщаються лише найнеобхідніші речі: їжа, спорядження, озброєння, допоміжний інвентар і т.д. Дуже часто такі рюкзаки оснащуються особливими подсумками, де легко розміщуються ті предмети, до яких необхідний швидкий і оперативний доступ - похідний ніж, кресало, ліхтарик. Тактичний речовий мішок містить величезну кількість ременів, стрічок і карабінів, які легко можуть бути використані для закріплення додаткового спорядження, спального мішка або намети. Колірна гамма цієї продукції не блищить яскравими фарбами. Більшість моделей виконуються в темних кольорах або кольору хакі.

Ранець для полювання і риболовлі. Виходячи зі своєї назви, пропонується для рибалок і мисливців. За своєю конструкцією він нагадує тактичний речовий мішок, але передбачає наявність спеціальних відсіків для мисливської рушниці і патрон (варіант для мисливця) або ж рибальських снастей (варіант для рибалки). Головною характеристикою речових мішків такого типу є їх обсяг, тому враховуйте цей параметр при виборі їх в магазині.

Туристичний ранець. Переважно використовується в туризмі і для активного відпочинку, який передбачає подолання великих відстаней. Необхідний обсяг похідного речового мішка залежить від умов майбутнього походу і його тривалості. Туристичний ранець може мати обсяг до ста двадцяти літрів. Такі моделі вміщають в себе багато води, продуктів харчування, спорядження, мають каркасну основу і безліч різних кріплень, карабінів і ременів для додаткового спорядження (туристичний килимок, палатка і т. Д.). Як правило, така продукція виконується в яскравому кольорі і має відбивачі світла, щоб туриста можна було легко ідентифікувати і знайти в темряві.

Міський ранець. Головна вимога до нього - відсутність будь-яких вимог. Він повинен бути зручним, красивим, стильним і невеликим.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: