Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

острів Комодо

Вивчення життя первісних племен, які живуть у важкодоступних куточках нашої планети - одна з найцікавіших професій, пов'язана не тільки з авантюризмом і пригодами, але і з непередбачуваними небезпеками і ризиком для життя. Загублений світ малайського архіпелагу досі привертає до себе режисерів, авторів, антропологів і археологів з усього світу. І не випадково, острів Комодо - це стародавня територія, на якій до сих пір живуть справжні дракони.

Рюкзаки мандрівників, які повертаються з Комодо, завжди сповнені екзотичних рослин, шматочками скельних відкладень і іншими доказами свого перебування там. Вирушаючи на Комодо, вам теж буде потрібно купити рюкзак, куди ви складете без винятку всі предмети особистого користування, щоб руки були вільні і запастися неймовірним терпінням. Біля цього острова дуже сильна течія і складний фарватер, тому від вашого шкіпера буде залежати, наскільки вдало ви зможете висадитися на берег. Острів - немов майданчик для зйомок чергового фантастичного фільму. Безлюдний світ, вітру австралійських пустель, сухий клімат, рідкісні пальми і гори ... всюди видно сліди гігантських тварин і останки буйволів. Свого часу раджа засилав на острів непокірних і злочинців. Вважалося прокляттям виявитися на острові, з якого ніхто не повертався живим. Навіть місцеві рибалки воліли триматися від острова подалі. Рідкісний випадок, коли хтось із відчайдушних сміливців відправлялися на Комодо в надії зловити і вбити дракона, за шкуру якого раджа платив золотом. Європейці презирливо ставилися до легенд про древніх драконів. Вперше про них заговорили після невдалої посадки голландського льотчика на загублений острів в океані. Повернувшись на о. Ява льотчик доповів про побачене начальству, яке лише відмахнувся від бреднів порушеної офіцера, а вчені і зовсім визнали його божевільним. Щоб довести всю абсурдність інформації на острів навіть спорядили спеціальну експедицію.

Яке ж було здивування вченого суспільства, коли на їх суд представили кілька шкур убитих варанів. Серйозні дослідження Комодо почалися тільки в середині минулого століття. Довжина варана досягає в середньому 3-4 метрів, а його вага може доходити до 180 кг. І хоча зовні деяким він здається незграбним і повільним, варан вміє дуже швидко і швидко бігати. Причому під час бігу він видає грізні рокітливі звуки і дуже сильно тупотить. У них не дуже хороший зір, але зате відмінний нюх. Варани відчувають кров і в момент голоду можуть за 5 хвилин впоратися з диким кабаном, а об'єднавшись для полювання ще з парочкою інших побратимів цілком може завалити 600кг буйвола. У варанів довгий яскраво-червоний язик, за допомогою якого вони промацують повітря. У такі моменти вони як - ніколи схожі на справжніх вогнедишних драконів. Нападають чи варани на людей? Було б помилкою стверджувати, що немає. В історії острова існують історії про те, як варан відкусив людині голову одним рухом і проковтнув цілком. Найвідомішою жертвою цих звіряток став швейцарський барон Рудольф Ван Біберг. Він відстав від екскурсійної групи і був з'їдений. Так що випробовувати долю на острові Комодо навряд чи варто. На узбережжі Комодо всього лише одне село, в якій живе не більше 400 жителів. В основному, це нащадки засланих злочинців або переселенці з інших островів. Місцеві жителі ніколи не йдуть углиб острова поодинці. Варанів охороняє спеціальний загін рейнджерів і контролюються армією. Тому, щоб висадитися на острові у вас має бути спеціальний дозвіл.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: