Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відбілювання зубів - перли

Дуже часто дівчата бачать красивих кіноактрис і моделей з білими, як перли зубами. Звичайно, хочеться виглядати як голлівудська актриса. У деяких людей це сприймається, як спосіб привернути до себе увагу, а для деяких це потреба переростає в необхідність, наприклад, у тих, що палять або ті хто п'ють багато кави. Такі звички природно призводять до пожовтіння самої емалі зубів. Але на колір зубів ще впливає і щоденний догляд за ротовою порожниною.

Є різні варіанти, як можна відбілити зуби, щоб кожен міг вибрати підходящий варіант. Якщо професійне відбілювання коштує дорого, то можна провести цю процедуру в домашніх умовах. Звичайно, яскравого білого відтінку зубів Ви не отримаєте, але зате, таким чином, можна істотно заощадити сімейний бюджет.

Але найголовніше це не завдати шкоди своєму здоров'ю! З цієї причини слід дотримуватися певних рекомендацій, які будуть приведені нижче. Процес відбілювання зубів - це процес зміна кольору шару зубної емалі, який виходить за допомогою спеціальних засобів . Але перш, ніж приступити до процесу відбілювання зубів проконсультуйтеся зі стоматологом, який за станом зубів скаже відразу, що можуть бути негативні наслідки після відбілювання чи ні.

Стоматологічна допомога в Києві може бути і термінової при цьому якісної, якщо ви звернулися в клініку "Гранат" наприклад, щоб вирвати зуби на Лівому березі Дніпра. < /p>

До того ж є ще і протипоказання до відбілювання зубів - це період годування груддю, вагітність, алергія на перекис, приймемо препаратів, які не сумісні з компонентами містяться в гелі. До того ж не бажано вибілювати зуби дітям, яким не виповнилося і 14 років, тому що організм ще не до кінця сформувався.

Жовтувата емаль виглядає природно, а біла вже штучно. Тому перш ніж почати процедуру, зважте всі «за» і «проти» і вирішите для себе, що Ви хочете, бути природною дівчиною або штучної лялькою Барбі з рожевою упаковки.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: