Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в Альмерія

Альмерія

Південь Іспанії давно із'езжен туристами, і здається, що немає там незнайомого мандрівникам куточка. Це - правда, але приїжджаючи в Андалусію, більшість обмежується відвідуванням чудовою Альгамбри або пляжів Малаги. Однак є тут місця, не такі популярні, як Севілья або Гранада, але не менш прекрасні. Я маю на увазі Альмерію.

Старовинне місто, що дав назву розкинулася навколо провінції, був заснований ще в 8 столітті маврами, що побудували тут оборонні споруди (Аль Марій в перекладі з арабської означає «сторожова вежа»). У X столітті Аль Марій стала столицею провінції, її стали облаштовувати і захищати від ворогів, тут була споруджена неприступна фортеця, будувалися палаци і мечеті, був великий порт. До початку XI століття Аль Марій являла собою багатий і прекрасний місто, як шкода, що кілька століть тому від нього мало що залишилося. Війни з християнами, набіги піратів, страшна посуха 1227 року призвели місто до занепаду, а землетрус 1522 року його знищило майже повністю. Альмерія не зникла, як багато кинувши в Лету стародавні міста, вона майже триста років прибувала в анабіозі, щоб знову почати розвиватися вже в XIX столітті.

Зараз Альмерія є дивовижне поєднання оточеного горами старого міста з фортецею і собором, арени, де проходить корида, галасливого ринку і піщаних пляжів.

Старовинна фортеця Алькасаба - це альфа і омега Альмерії, вона підноситься на пагорбі Сан-Крістобаль прямо в центрі міста. Історія фортеці в точності повторює історію Альмерії, кожна зміна влади призводила до руйнування одних і будівництві інших споруд. До теперішнього часу добре збереглися кріпосні стіни і башти верхній частині Алькасаба, побудовані вже в XVI столітті.

Грандіозний Собор Втілення, головний собор Альмерії і резиденція єпископа, теж почали будувати після землетрусу XVI. Собор побудований в готичному стилі, строгому і похмурому, всередині він багато прикрашений. Ретабло головною капели символізує розквіт і міць Іспанії в ту пору, коли сюди потоком йшло золото Нового Світу. Пальми, що пожвавлюють Соборну площу, посаджені всього двадцять п'ять років тому.

Якщо приїдете в Альмерію ненадовго, не пропустіть старовинну церкву Святого Апостола Якова, сина Якова, головного покровителя Іспанії. Горельєф з його зображенням знаходиться на головному фасаді. Святий Яків на коні вражає маврів.

Після занурення в історію для контрасту так приємно відправитися на пляж і освіжитися в хвилях Середземного моря. В Альмерії приємно проводити час, гуляючи по Рамбле Белен, мабуть, найкрасивішою вулиці міста, можна заглянути в яке-небудь симпатичне кафе і чашкою традиційної кави подивитися на поточну навколо життя. А життя тут тече справжня, тому що місце хоч і чудове, але великою кількістю туристів не зіпсоване.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: