Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок у Великій Ялті

Прекрасна частина території південного берега Криму званої «Велика Ялта», що простягнулася уздовж морського узбережжя на 72 км, і починається в Гурзуфі і закінчується мисом Форос, на якій знаходиться і красиве місто всього кримського півострова - Ялта, і затишна Алушта, а також безліч інших невеликих приморських курортних селищ Гаспра, Кореїз, Лівадія, Массандра, Сімеїз. Всі ці міста і селища пов'язані між собою єдиною автомобільною трасою і, якщо ви, подорожуючи по цих країв, захочете їх відвідати, то взявши з собою путівник по Ялті, можете легко їх оглянути, скориставшись недорогими місцевими автобусними лініями і рейсовими маршрутками.

Вибравши основним місцем свого проживання Ялту, ви знайдете в цьому місті масу розваг на будь-який свій смак: банально позасмагати на пляжі і купуватися в кришталевої воді, або сісти на маршрутку і поїхати до гірського водоспаду, або ввечері відвідати католицький храм з органним залом . Також, побувавши в Нікітському ботанічному саду з його унікальними рослинами і шикарними видами на Ялту, ви навряд чи зможете в майбутньому коли-небудь його забути. І для улюбленого чада тут так само знайдеться безліч розваг, наприклад, похід всією сім'єю в Ялтинський зоопарк і розташовану по-сусідству «Поляну казок», що знаходяться біля підніжжя Ай-Петрі.

Великі враження залишають і прогулянки по кримським палацам, основна частина яких знаходиться в Великій Ялті: це і Лівадійський палац з Італійським двориком і надзвичайно красивий палац графа Воронцова під Алупкою. Обов'язково не забудьте відвідати палац Олександра III в Масандрі, а після цього потрапити до 15-ї години дня на екскурсію в винні погреби Масандрівського винзаводу.

У Гурзуфі слід побувати на скелі Шаляпіна, в Пушкінському і Смарагдовому гроті, а також подивитися на вражаючі фонтани і скульптури Гурзуфського парку. Обов'язково необхідно відвідати і Гаспру, де на краю скелі знаходиться її візитна картка - «Ластівчине гніздо», в яку прагнуть морем і суходолом потрапити практично всі ялтинські туристи.

Велика Ялта - це сотні різного класу готелів, здравниць і розкішних дач, щорічно відвідуваних мільйонами туристів, оточених запахом хвої і кипарисів, блискучим морем і океаном посмішок на білосніжній набережній. Оренда житла в Криму і, зокрема на території Великої Ялти, по відношенню до інших чорноморських курортів вважається відносно невисокою, навіть в розпал літнього або оксамитового курортного сезону. Наприклад, побажавши недорого відпочити в Ялті в 2018 році, згідно з цін на оренду житла, ви можете без праці практично на березі моря зняти однокімнатну квартиру за 20 доларів або орендувати комфортабельний номер в приватному міні-готелі розташованому в 10 хвилинах ходьби від пляжу за 25 доларів. Якщо ж подивитися на ціни інших курортів Росії, то зняти квартиру в Анапі ви зможете мінімально вже від 40 доларів за добу.

Крім огляду визначних пам'яток Великої Ялти головне для чого туристи приїжджають на ПБК це, звичайно ж, море. Купальний сезон тут відкривається вже на травневі свята і триває все спекотне літо. Але, завдяки тутешнього клімату, ви можете продовжити свій купальний сезон, приїхавши сюди на початку жовтня і, навіть спокійно зможете зануритися в теплому морі. Чорне море Південного берега Криму манить до себе відпочиваючих майже півроку. Повітря гірських лісів, морський бриз, надзвичайно мальовничі скелі, ласкаве південне сонце - все це ставить Ялту в ряд таких середземноморських курортів, як Ніцца, Канни і Сан-Ремо.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: