Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в літньому таборі.

Дитячий оздоровчий табір Аврора, який знаходиться на узбережжі затоки Джарилгач в Чорному морі, надає комфортні умови для відпочинку ваших дітей. Наш табір розташований на морському березі в п'яти кілометрах від Скадовська, що в Херсонській області. Територія табору володіє великими зеленими насадженнями, в цілому табір займає п'ять гектарів і на його території знаходиться воістину унікальний комплекс. Тут є всі комфортні корпусу для проживання дітей, ігрові та спортивні майданчики, кінотеатр, басейн, багато студій і гуртків, великий піщаний пляж і т.д. Погода тут практично завжди тепла і сонячна в літню пору року.

Оздоровлення дітей відбувається під невпинним наглядом досвідченого медичного персоналу Аврори. У нашому таборі ваша дитина миттю поправить стан свого здоров'я, зміцніє і набереться сил. А час, проведений в таборі Аврора залишить тільки позитивні спогади і бажання неодмінно повернутися на наступний рік.

Наш дитячий табір має якісну інфраструктурою дозволяє створити дітям максимальний комфорт і затишок. Діти в таборі Аврора живуть в кімнатах, розрахованих для шести чоловік, кожна дитина в кімнаті має своє особисто простір. У кімнатах обладнані шафки для одягу і тумбочки для зберігання інших особистих речей дітей. Крім того діти сплять на зручних ліжках з ортопедичними матрацами та подушками. Всі постільна білизна виконано з антиалергенного матеріалу і постійно підтримується в чистоті завдяки своєчасній пранні і заміні.

Діти поділяються на загони, і кожен загін займає окремий поверх в корпусі. На всіх поверхах передбачено в наявності окремих ванних кімнат і збиральних, які в свою чергу обладнані за всіма стандартами, які дозволяють підтримувати гігієну дитини на високому рівні. Подача води здійснюється цілодобово як холодної, так і гарячої.

В таборі Аврора дитячий відпочинок відбувається в умовах комфорту і чуйного уваги до дитини. Про дітей тут дбають досвідчені фахівці, медичний персонал, тренера і інструктори з фізичного виховання, педагоги і вихователі. А вся територія табору Аврора знаходиться під постійною охороною. У нас дітей годують шість разів на день. Прийом їжі відбувається в велике і чисте їдальнею на сім сотень місць. Саму їжу готують професійні кухарі з якісних і свіжих продуктів, які пройшли лабораторний аналіз. Наша їжа, завжди збалансована, і приготовлена ​​з урахуванням норм дієтології.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: