Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в ОАЕ

Відпочинок в ОАЕ це чудова можливість для вас знайти запам'ятовуються спогади і враження, які залишаться з вами на все життя. ОАЕ - об'єднані арабські емірати, держава, що славиться забезпеченістю особистих панів і чудовими умовами для мандрівників і закордонних гостей. Теплий клімат ОАЕ, екзотичні зазвичай і звичаї ніби переносять вас в казкову країну, де у вас з'явиться можливість відпочити душею і тілом.

Відпочинок в ОАЕ це ясне сонце 360 днів в році і тепле море, це блискучий Абу Дабі - місто держава, коралові рифи Корфакана і гірський курорт Хата. Відпочинок в ОАЕ це мегаполіс Дубай, основний у всьому світі торговий фестиваль і найвищий у всьому світі готель - "Арабська Вежа". Відпочинок в ОАЕ це престижно, це розкішні готелі, цікаві екскурсії та різноманітність товарів поширених глобальних брендів по легкодоступною вартості. Відпочинок в ОАЕ з Одеси запам'ятається вам це точно.

Інфраструктура, мережі готелів, часті розважальні програми і фестивалі в ОАЕ сприяють вашому затишку і непоганому настрою. Відпочинок в ОАЕ запам'ятається вам назавжди - не пропустіть можливість доторкнутися до іншої культури, на власні очі побачити світ, який із захопленням оспівували майже всі мандрівники і дослідники.

В країні добувається велика кількість перлів. Для мандрівників цікаво подивитися за ходом лову перлів.

Найстаріша ситуація еміратів знайшла відображення в численних пам'ятках археології на землі ОАЕ. Так, старовинна стоянка караванів в Бураймі принесла чудові сюрпризи - археологічні знахідки в оазисі Хілі, що налічують 5 1000-тисячоліть.

Так як середньовіччя - лише вчорашній день ОАЕ, на їх землі багато пам'ятників близькосхідної архітектури. У кожній із столиць еміратів є палаци правителів, старі міцності. Приміщення мають спеціалізовані "вітрові башточки" для вентиляції. Наприклад, в Дубаї - основному фінансовому центрі країни, їх має древній палац шейха Саєда, діда нинішнього правителя. У старій міцності Аль-Фахіді, вибудуваної в минулому столітті, розташовується Музей Дубая. Він має розкішну експозицію минулого емірату. Колишній палац-фортеця еміра у Фуджейрі поки не відновлено.

В еміратах багато пам'ятників прогресивної арабської архітектури. Знаменита мечеть Джумейра в Дубаї - величезна і прекрасна споруда.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: