Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в селищі Вітязево

Курортний селище Вітязево розташувався неподалік від сонячної і гостинної Анапи. Цей невеликий населений пункт є однією з родзинок курорту. Багато туристів сприймають його, скоріше як частина самого міста. ніж як самостійну одиницю. Це, на сучасний момент, найбільш перспективний район всього курорту. Вітязево постійно росте, упорядковується, розвивається, піднімаючись з кожним роком на нову висоту.

Селище популярний у туристів. Значну роль в цій популярності грають багато чинників. По-перше, відпочиваючих приваблюють чудово чисті піщані пляжі селища. По-друге, близькість аеропорту і залізничного вокзалу. З центру Анапи потрапити в Витязево досить просто. Потрібно тільки сісти на маршрутне таксі, яке ходить в селище кожні 3 - 5 хвилин.

Від багатьох інших населених пунктів в околицях Анапи селище Витязево відрізняє якийсь грецький колорит. З давніх-давен тут проживали саме ці народи. І зараз можна знайти сліди їх перебування в цих місцях. А культура стародавнього народу залишила свій відбиток на будівлях, прикрашених химерними античними скульптурами і грецьким орнаментом. Та й серед місцевого населення тут до сих пір переважають греки. Навіть мальовнича і стильна набережна селища, яка є його головною визначною пам'яткою, носить древнє грецька назва Паралія.

Мілководий і широкий піщаний пляж, облаштований і вичищений, прозора вода в морі - все це привертає масу відпочиваючих. Крім цього, сюди приїжджають за порцією здоров'я. Адже здравниці Витязево, як і санаторії Анапи, проводять лікування цілющими грязями, які добувають з лиманів, що знаходяться біля селища.

У 2007 році Витязево збагатився відкриттям найбільшого в краї спортивного ультрасучасного комплексу та міжнародного центру пляжного волейболу. З тих пір тутешні місця стали Меккою спортивного світу.

Тільки в цих місцях можна зануритися в різноманіття екстремальних видів спорту: промчати на гідроциклі по морській гладіні, зорати золотий пісок колесами квадроцикла, зробити запаморочливий політ на параплані. Чому саме тут? Рішенням адміністрації курорту ці екстремальні розваги були винесені за межі міста Анапа і виділені в особливу зону, яка розташувалася на піщаній косі біля селища, для того, щоб шанувальники екстремального відпочинку насолоджувалися улюбленими заняттями.

В центрі населеного пункту знаходиться великий парк розваг з атракціонами, гойдалками, каруселями, безліччю невеликих кафе, де можна поїсти смачно і недорого.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: