Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в Росії

Чи потрібно говорити, як важливо не економити на власному відпочинку і дбати про те, щоб в житті було більше приводів для радісних моментів і запам'ятовуються приємних подій.

З щоденної рутини складається наше життя, і навіть якщо ми дуже любимо свою роботу, періодично слід влаштовувати собі перерви в вигляді поїздок за місто, на морі, екскурсій і занять активними видами спорту та дозвілля. Тоді життєва енергія буде акумулюватися з величезною силою і направлятися на нові кар'єрні і особисті успіхи, а сезонні депресії устранятся.

Якщо придивитися до способу життя європейців і американців, то можна побачити, що ці люди живуть, щоб насолоджуватися життям і відпочивати, тому на Заході так розвинена туристична інфраструктура, і тому ми всі так прагнемо відпочити за кордоном. Але не варто забувати про те, що відпочинок в рідній країні може бути не менш приємним і навіть цікавішим, ніж може здатися на перший погляд.

На просторах нашої неосяжної батьківщини знаходиться чимало унікальних місць, які приваблюють своєю загадковістю і неизведанностью туристів з усього світу. Наприклад, безліч карстових печер і озер, що знаходяться в центральній частині Росії, або сибірські ліси і рівнини, з якими пов'язані світові повір'я і легенди. Чи варто говорити, скільки туристів зі Старого та Нового світу щорічно відвідують Байкал і вважають його, по істині, одним з найбільших чудес природи.

Уважно вивчивши тури в гори з Одеси, любителі активного відпочинку можуть влаштувати собі гірську прогулянку з екскурсіями по цікавим ущелинах, дізнатися, які історичні події з ними пов'язані, або просто помилуватися красотами місцевої природи і подихати свіжим повітрям.

Екстремали завжди знайдуть собі розбурхує свідомість або уяву подорож, будь то скелелазіння, дайвінг, гірські заїзди на велосипедах, сноубординг або дослідження аномальних місць природи. Останній варіант все більше і більше приваблює любителів всього непізнаного, містики і езотерики. Російські глибинки багаті аномальними зонами з незвичайними природними явищами, повір'ями про русалок, лісовиків і Єтті.

Для того щоб побачити далекосхідних шаманів туристи з'їжджаються з усього світу і платять чималі гроші закордонним компаніям, а у жителів нашої країни є чудова можливість отримати ті ж враження, але за менші гроші, а незвичайні гарячі тури з Одеси допоможуть вибрати напрямок.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: