Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в столицях - Москва і Пітер

Більшість іноземних туристів, що приїжджають до Росії, найбільше цікавляться її найбільш цікавими в історичному і архітектурному плані містами, і першість тут належить Москві і Санкт-Петербургу. Але не тільки з далекого зарубіжжя беруть ці міста гостей. Із задоволенням приїжджають сюди і жителі СНД, та й самі росіяни свою відпустку часто хочуть провести, відвідавши ці дві столиці. До послуг приїжджих туристичний сервіс пропонує екскурсії по історичних місцях, відвідування найбільш цікавих виставок і музеїв. У період відпустки відпочинок буде приємним і комфортним, якщо турист вибере для проживання хороший готель.

Найкращі враження справляє на приїжджих готель космос москва станція метро ВДНХ. Готель приваблює не тільки росіян, а й іноземних туристів. У класифікації вона відноситься до чотиризіркових і відрізняється високим рівнем сервісу, комфортом і вдалим розташуванням. До центру Москви на метро їхати 20 хвилин, а поруч з нею розташовані ВДНХ, музей-садиба Шереметьєва, численні бутики і магазини. У цьому готелі більше 1700 номерів, здебільшого стандартних, але є номер для vip-персон, 6 апартаментів і 37 напівлюксів і люксів. В кожному номері є своя, повністю оснащена, ванна кімната, кондиціонер, ТБ, підключення до інтернету, міні-бар, холодильник. У стандартних номерах одна-дві ліжка, гардероб, крісло, стіл. У покращених номерах імпортні меблі. У готелі є ресторан, салон краси, більярд і боулінг, казино.

В Санкт-Петербурзі туристам пропонуються також умови проживання на рівні європейських стандартів. А за рівнем сервісу і комфорту готель росія пітер недарма пишається нею, є однією з кращих. Знаходиться вона в престижному Московському районі Санкт-Петербурга на вулиці Чернишевського, недалеко від метро «Парк Перемоги» і в 20 хвилинах від залізничних вокзалів і еропорту Пулково. З вікон готелю відкривається чудовий ландшафт парку Перемоги, поряд з нею знаходиться Спортивно-концертний комплекс. До історичного центру міста звідси також недалеко. Готель має тризірковий статус і може прийняти відразу 700 чоловік, маючи в своєму розпорядженні 447 номерами. У номерах, що мають підвищену комфортність, до послуг проживаючих туалет, душ, кольоровий телевізор, сейф, туалетні приналежності. Стандартні номери відповідають класу готелю, але привертають своїм затишком і комфортом.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: