Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в Таїланді. Гарячі путівки в Као Лак

Као Лак

Одні з найбільш привабливих пляжів Таїланду знаходяться на узбережжі Андаманського моря - яскрава тропічна рослинність, чисте море і скелясті бухти роблять їх райськими місцями для туристів. У сонм цих мальовничих місць входить відокремлений курорт, один з кращих, куди можна поїхати на відпочинок в Таїланд, Као Лак, розташований в провінції Пханг-Нга. Курорт Као Лак з лежачими поруч островами - це нескінченні мангрові зарості, надзвичайно різноманітна флора і фауна, білосніжні пляжі, незліченну кількість пагорбів зарослих тропічними лісами.

Као Лак, то саме Андамандское узбережжі в Таїланді

Завдяки тому, що Као Лак розташований в центрі трьох національних заповідників, сюди їдуть любителі екологічного туризму і дайвінгу. А швидко розхапуються гарячі путівки в Као Лак говорять про те, що з кожним роком популярність курорту зростає. Для розміщення гостей острова, в перебігу останніх років, було побудовано кілька готелів з дотриманням всіх норм екології і мінімального втручання в навколишнє середовище, але дуже упорядкованих і пропонують туристам всі необхідні зручності.

Якщо порівнювати з іншими курортами Таїланду, то Као Лак досить молодий, але швидко розвивається курорт. Розташовується він в менш ніж в ста кілометрах від Пхукета. Родзинкою курорту є Сіміланскіе острова, розташовані в безпосередній близькості. Ці острови визнані одними з кращих для заняття дайвінгом, що показує таємниці життя підводних мешканців і коралових рифів. На Сіміланскіх островах багато відмінних пляжів і мальовничих пейзажів.

Као ЛакСіміланскіе острова, що входять в 10 найкращих і найкрасивіших островів в світі, - нежилі і являють собою комплекс з 9 скелястих островів в Андаманському морі. Вони дають надзвичайний простір для заняття підводним плаванням, як з аквалангом, так і з маскою і трубкою - мешканці глибин в цих місцях ще не лякані і спокійно ставляться до «гостям», а коралові рифи вражають своїми барвами і великою кількістю мешканців.

Також існує можливість залишитися на одному з островів з ночівлею, для цього на деяких островах розміщені кілька бунгало і облаштовані місця для наметових містечок, що буде особливо цікаво для туристів, які приїхали на відпочинок в Таїланді з метою - якомога ближче злитися з природою. Займатися фото і відео зйомкою на островах не заборонено, так що ваші друзі і знайомі будуть приємно здивовані знятими матеріалами.

Као ЛакІ якщо ви маєте глибоку потребу в спогляданні природної краси, але в той же час залишатися в комфортних умовах, то гарячі путівки в Као Лак будуть для вас відмінним рішенням.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: