Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в Таїланді: курорт Паттайя

Паттайя - це дуже красиве і мальовниче місце, яке сподобається всім без винятку. Місто розташовується на узбережжі теплого і кристально чистого Сіамської затоки. До столиці Таїланду, близько 160 кілометрів.

В Паттайя, дуже розвинений туризм, на узбережжі велика кількість сучасних готелів, які відповідають всім вимогам розміщення туристів. Відпочинок в Таїланді, завжди приваблював людей з усіх куточків нашої планети. Популярною цієї країни полягає в тому, що тут доступні ціни на проживання, харчування та інші види відпочинку. Крім усього іншого, тут дуже хороший клімат.

Паттайя сформувався з маленького військового містечка. Буквально за 50 років, це місто стало одним з найпопулярніших туристичних міст сучасного Таїланду. Населення міста, становить близько 100 тисяч осіб, в туристичний сезон, ця кількість збільшується до мільйона. Завдяки такого напливу відпочиваючих, в місті щороку зростає кількість готелів і різних баз відпочинку, які готові прийняти різну кількість гостей. Основний прибутком міста і його жителів, є туризм. Це досягається, завдяки прекрасним пляжам, природі і вдалому місцю розташування.

За прогнозами експертів, популярного цього курорту в найближчі роки, буде тільки зростати. Не виключено, що в майбутньому це буде, один з найбільших туристичних центрів. Місто славиться екологічною чистотою, це досягається тим, що поблизу міста немає шкідливих промислових підприємств.

Кожен, хто хоче отримати хороший відпочинок може відправитися в це прекрасне місце. Для відпочиваючих, тут є все, а саме, великі фешенебельні готелі, які пропонують туристам прекрасний сервіс. Крім цього, на території міста працюють міні готелі, які також пропонують гарне обслуговування відвідувачів. Любителі компактного відпочинку, зможуть зняти не великі будиночки, в яких є всі необхідні зручності. Місто живе все 24 години на добу. Тут багато цілодобових магазинів, ресторанів і різних розважальних закладів. Кожен турист зможете знайти для себе саме той відпочинок, який йому до душі.

У центрі міста, можна побачити різні сучасні будова з оригінальною архітектурою. Крім сучасної архітектури можна відвідати старий район міста і побачити, як жили перші поселенці. Місто Паттайя, як і весь Таїланд дотримується релігії буддизму, тому в місті працює велика кількість буддистських храмів і монастирів. Найпопулярнішим буддистським храмом, є Ват Чаймонкрон (Храм Долі). Відвідування релігійних місць, дозволить побачити, наскільки багата культура людей, що живуть в Таїланді.

Перебуваючи в Паттайя, обов'язково потрібно відвідати крокодилячу, слонячу і тигрову ферми. Тут кожен побачити екзотичних тварин і зможе доторкнутися до них. На вулицях міста, людям пропонується подивитися на різні уявлення з тваринами. Для любителів природи, в місті працює чудовий ботанічний сад, де можна спостерігати за екзотичними рослинами, яких немає в інших частинах світу. У парку Міні Сіам, можна походити і сфотографуватися з відомими мініатюрними копіями відомих будівель світу.

Любителі водного відпочинку, можуть покататися на водних мотоциклах, катамаранах та інших пристосувань. Для любителів екстремально відпочинку пропонується дайвінг і стрибки з парашутом. Всі ці розваги, пропонуються за досить вигідними цінами. Відпочивати в Паттайя, можна в будь-який час року. Якщо ви хочете добре відпочити, тоді варто подумати про придбання путівки в Паттайя.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: