Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок в українських Карпатах

На сучасному етапі розвитку туризму в Україні, Карпати набувають все більшого розмаху і згідно проведених статистик, кількість туристів щороку відвідують різні карпатські санаторії, готелі та мотелі, розкидані по цим величним горам не поступається числу відпочиваючих, які відвідують чорноморські і азовські морські курорти в літній сезон.

Сьогодні відпочинок в Карпатах має кілька своїх ключових напрямки. Влітку - це чудові піші прогулянки по гірських стежках, де чистоту повітря в ялівцевих гайках, всі медичні світила порівнюють з повітрям операційних в клініках. Провівши сходження на будь-яку карпатську гору, Ваш навіть не звиклий до таких навантажень організм, на вершині обдувається всіма вітрами, за лічені хвилини відпочинку відновить свої сили і підкаже, що готовий знову і знову підкорювати ці вкриті лісами прекрасні гори, аж до головної засніженої вершини Івано -Франковщіни - Говерли.

Крім піших прогулянок, Карпати запропонують Вам унікальну можливість підкорити їх за допомогою коней. Ці витривалі тварини розміреним кроком піднімуть Вас до берегів високогірних озер і на незаймані людиною луки, розписані неповторними яскравими малюнками з польових квітів. Ну, а якщо ви захочете випробувати екстрим, то на багатьох карпатських курортах, можна піднятися в гори на високопроходімих чудо-машинах, під назвою квадроцикли. Всі ці моменти літнього туризму ви зможете в повноті відчути, якщо захочете провести свій відпочинок в Яремче або Косово Івано-Франківської області.

Але, відпочинок в Карпатах прекрасний не тільки в теплі літні погожі дні. Любителі активного відпочинку стікаються в цей куточок України і в зимову морозну снеженную пору. Сотні готелів знаменитих карпатських гірськолижних курортів з випаданням першого снігу відкривають свої парадні двері для зустрічі своїх старих знайомих, а також для знайомства з новими любителями спускатися на лижах по просіках серед вікових дерев. Провести свій зимовий відпочинок у Славському чи в Буковелі щорічно планують провести до сотні тисяч любителів покататися на гірських лижах. Практично кожен черговий сезон гірськолижні курорти на своїх територіях відкривають нові траси різного рівня складності від простих для початківців любителів лижних спусків до складних і протяжних маршрутів для досвідчених слалому. Крім безпосереднього прокладання самих маршрутів, в Карпатах не зупиняється і будівництво сучасних підйомників для підйому відпочиваючих на вершину траси.

Карпатські гори прекрасні не тільки взимку або влітку, але і в міжсезоння - восени. У цей золотий час сотні автобусів з любителями збирати гриби з усіх куточків України направляються на карпатські лісові галявини. Але, осіння погода в горах оманлива - ось тільки що світило сонечко, а через мить вже замрячив дощик. І навіть цей дощ не зможе відпочиваючим в Карпатах зіпсувати настрій - вони зі своїм гучним веселощами, під дахом веранди лісового будиночка, дружною компанією поп'ють чаю, завареного на воді з гірського струмка і настояного на травах і ягодах, зібраних на високогірних карпатських луках.

Після всього вищесказаного ми хочемо Вам сказати, що в Україні місць для відпочинку, сімейного або корпоративного існує безліч, але якщо ви зі своєю сім'єю відвідайте наші українські Карпати, то ніколи не пошкодуєте, що провели ці кілька днів дихаючи чистим гірським повітрям. Приїжджайте на відпочинок в Карпати, Вам всім тут будуть дуже раді!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: